Poradna

Vítejte ve veřejné online poradně.
Máte nějaký dotaz ohledně spánku, psychické nebo fyzické pohody?
Zajímá vás některá z mých služeb?
Můžete tu zanechat dotaz, odpovím co nejdříve.
Váš text se zobrazí na webu. Pokud mi chcete napsat soukromě, využijte kontaktní formulář: Kontaktní formulář

Váš dotaz

 1. Dobrý den, poslouchám váš rozhovor s Ripsi a Kristýnou. Mám po akutním císaři a separaci syna (+covid a nepříjemná sestra, která mi syna odmítla v noci nosit). Syn (nar. v březnu 21) má noční běsi. Už mě napadlo, že by to mohlo být spojené s porodem, já sama jsem si to řešila na bodyterapiích a i s holkami. Teď už to syn nemá tak často, ale když to nastane, křičí, je neprobuditelný a většinou je nutné ho lehce na krku omýt , postavit, probudit, přivést k vědomí a pak v klidu usne. (Většinou se to děje cca 1-2 hodiny po usnutí.)
  JAké esence byste nám doporučila pro zlepšení stavu? Ráda bych to nějak řešila, je velmi citlivý, tak aby mu to nepřerostlo do nějakého většího problému.

  Mockrát děkuju za odpověď, BArbora K

 2. Dobrý den, mám tříměsíčního syna. Je to náročné období pro nás oba. Popsala bych klidně několik stran naším příběhem. Ráda bych zkusila Bachovy esence. Mohla bych Vám popsat naše problémy, abyste je vyrobila na míru? Nebo je potřeba konzultace?
  Děkuji!

  1. Krásný den, pokud je to náročné pro oba, je nejlepším řešením namíchat esence na míru vám i miminku.
   K jejich sestavení je potřeba konzultace, rozhovor ten nabízím telefonicky nebo online, případně v Rosicích u Brna.
   Můžete mi i napsat e-mail na rodinaaspanek@gmail.com a popsat potíže, nabídnu vám cestu, která bude pro vás nejlepší.
   Někdy esence kombinuji s callem, kde řešíme různé postupy a reakci na miminko nebo přidávám diagnostiku obličeje, pokud tuším,že by roli mohl hrát nedostatek minerálů.
   MD.