MUDr. Magdalena Danielová

Reference

Magda se významně podepsala na kvalitě života mne i mých dvou dcer. Ať už se jednalo o problémy se spánkem nebo zdravotní potíže po úraze, vždy jsem se na ni mohla obrátit pro odbornou pomoc a radu. Její lékařský background v kombinaci s odborností v alternativní medicíně, celistvý přístup a empatie z ní dělá výjimečnou profesionálku v oboru lidského zdraví. Děkuji a doporučuji.
Image

Kateřina Švidrnochová
designérka vzdělávacích programů a lektorka

navedu.cz

Více informací
S Magdalenou spolupracujeme již několik let na základě nejen mých osobních zkušeností s bachovými esencemi u svých dětí. Magda mé dceři, která po stěhování z Austrálie do ČR, trpěla tiky namíchala esenci na míru a po cca týdnu bylo po problému.
Image

Mgr. Eva Hájková, MBA
Specialistka v preventivní a funkční medicíně

ifmv.cz

Více informací
Dětskému spánku se Magda věnuje opravdu komplexně, ale hlavně s vlídností a laskavostí. Ty věci, které říká se často neposlouchají lehce, ale je to zároveň i velká hodnota – nenabízí totiž rychlé řešení mávnutím kouzelným proutkem nebo spolknutím kapek či prášku. Nabízí informace k pochopení situace, díky kterým je možno situaci lépe příjmout a mít se sebou i s okolím soucit. V tomto nastavení se pak mohou dít změny. Z prostoru přijetí a laskavosti (ne z prostoru boje) může vzejít posun u nás maminek a to se pak často odrazí na našich dětech. To vše umí podpořit bylinnou léčbou. Návrat ke kořenům, plynutí, pochopení, laskavosti. Neznám nikoho jiného, kdo by se tomuto tématu tak detailně věnoval.
Image

Ing. Lenka Szásziová, Ph.D.
certifikovaný praktik Emočního kódu

lenkaszasziova.cz

Více informací

Magdu velmi ráda doporučuji svým klientům ohledně namíchání individuálních Bachových esencí, či v poradenství tkáňových solích. Její přístup je velmi empatický, profesionální, komplexní a přesto srdečný.

Dokáže se velmi trefně naladit, jde do hloubky příčiny a Magdou namíchané, či doporučené produkty perfektně fungují.
Rovněž i má osobní zkušenost v oblasti poradenství tkáňových solí a Bachových esencí je skvělá a proto ji velmi děkuji a doporučuji.

Image

Radana Třešňáková Kolcová
Majitelka tvůrčí dílny Pramen Světla, autorka knihy Placentový rituál a dalších

placentovyritual.cz

Více informací