Tkáňové soli

Necítíte se ve své kůži, rychle se unavíte, špatně spíte…?

Za vaší nepohodou může stát i nedostatek minerálů.

Když nám chybí minerály, projeví se to na našem zdraví, vitalitě i emocích. Většinou je deficit četnější a chybí více látek najednou.

Zrcadlem vašeho stavu je váš obličej. Každý minerál má totiž rys, kterým se jeho nedostatek projeví navenek ( kruhy pod očima, suchost pleti, změna zbarvení…) .

Složení a důležité informace naleznete zde: Složení a důležité informace

Image

Díky obličejové diagnostice můžu zjistit, co vám chybí, a doplnit minerály pomocí tkáňových solí.

Schüsslerovy soli nebo také tkáňové soli, buněčné soli, biochemické soli neboli zkráceně biominerály jsou sloučeniny minerálů, které se v lidském těle vyskytují přirozeně.

Organismus si je však nedokáže sám vyrobit a je tedy nezbytné přijímat je potravou. Bohužel potrava jich ne vždy obsahuje dostatek, případně jsou v těle rychle spotřebovány nebo je omezené jejich vstřebávání.

Velkou výhodou je možnost použití u dětí, těhotných a kojících žen. Nenesou s sebou riziko předávkování.

Takto šetrně můžeme doplnit například železo, hořčík, vápník, draslík, fosfor, křemík, fluor k zubní mineralizaci, jod ke stabilizaci štítné žlázy, chrom, zinek a další.

Schüsslerovy soli popsal v 19. století německý lékař a průkopník biochemie Wilhelm Heinrich Schüssler. Od té doby jsou nejen v Německu používány k léčbě akutních i chronických onemocnění.

Objednat konzultaci

Kontakt

Kontaktovat mě můžete na e-mailu: magdalena@rodinaaspanek.cz

Složení a důležité informace naleznete zde: Důležité informace

Objednat tkáňové soli
Image