webinář

Technika, modré světlo a vliv na spánek

💙 Webinář o celkovém vlivu technologií a zejména modrého světla na spánek nejen dětí

💙 Dozvíte se základy cirkadiánního rytmu, vlivu modrého světla na spánek i tělo celkově.

💙 Zjistíte jak ovlivnit tvorbu melatoninu a pracovat s nespavostí.

💙 Provede Vás MUDr. Magdalena Danielová, rodinná spánková poradkyně.

Image

Co budeme probírat?

🌞 Víte jaké potraviny stimulují tvorbu melatoninu?

🌞 Jak si chránit tělo, mozek oči před vlivem modrého světla?

🌞 Jaké soli a bachovy esence můžete použít ke zlepšení stavu?

🌞 Kde koupit vhodné pomůcky?

🌞 Chcete si ujasnit jak v noci svítit a jak řešit zatemnění?

Pak je tato přednáška práve pro Vás!
Máte základní znalosti a chcete si je ucelit?
I vám to přinese nové informace.

Cena: 250 Kč

Koupit webinář
Image

Kdo vás webinářem provede?

Lenka Danielová, lékařka neuroložka, maminka dvou dětí, pomáhající rodičům s nespavostí jejich dětí respektujícím přístupem.

Při své práci se snaží vyvracet mýty a předsudky ohledně společného spaní, používání Estivillovy metody, dudlíků, zavinování, separace dětí po porodu a také mýty ohledně kojení a spánku. Při řešení potíží se snaží o celostní přístup k dítěti a rodině jako systému.
Dále využívá pomoci Bachových květových esencí, tkáňových solí a základů psychosomatiky a výživy.

Své znalosti použila i při spolupráci s centrem pro eegbiofeedback.

Názory úžasných lidí

 👉🏻 Webinář je přínosný pro všechny věkové kategorie. Dozvíte se o vlivu různých faktorů na kvalitu spánku. Jak faktory, které spánek zhoršují, tak i tipy pro zlepšení spánku. Navíc Lenka nabídne řešení i pro lidi, kteří často večer pracují na počítači. Pro mě byl webinář takovým fajn nakopnutím, abych o svém spánku také začala více přemýšlet.
👉🏻V první řadě chci moc poděkovat za informace, většinu jsem znala, ale pro člověka, který začíná se studiem teto problematiky je to určitě dobre pochopitelne a dane do souvislosti. Líbily se mi tipy na konkretni věci a též rady, jak spánek vylepšit a filtrovat vlivy zvenku.
👉🏻Překvapila mě možnost, že existují i nějake fólie, které zakryji třeba část okna, to musím dohledat. A pak že by dětem i nám mohla vadit lampička v zásuvce... Ale co to je proti tomu, že čumím do mobilu a děti spi vedle mě.. Sice mám filtr na mobilu a noční režim, ale vadí ti.. Jenže nemám kdy jindy dělat resty a hledat informace... A přitom být s dětmi a bdit nad jejich spánkem...
👉🏻 Kazdopadne obsahove byl velice zajimavy. Vzhledem k tomu, ze jsem Vase webinare jiz videla driv (jak ten o spanku, tak o kojeni), nektere informace jsem jiz vedela. I tak se mi ovsem obsah libil. Ocenuji konkretni tipy na bryle a doplnky. Mozna bych jen jeste ukazala tu zarovku. Ja ji tedy videla u sveho masera a vim, jak funguje, ale ostatni by mozna radi videli, jak vypada ve skutecnosti. Dekuji za tip na melatonin od Brainmarketu, ja tam beru horcik a B komplex a uvazuji o D3. Pamatuji si z Vasich prednasek, stranek, ze pri novu je taktez velke mnozstvi modreho svetla, coz jste tady, tusim, nezminovala, ale ja na to (v ramci poruseni vsech doporuceni), koukala na mobilu, kdyz dcera usnula. 😀
👉🏻Webinář pro mě byl zajímavý zejména tím, že v něm byl oborně ale ne příliš složitě vysvětlen vliv světla na spánek. Oceňuji zejména konkrétní typy - tkáňové soli, bachovy esence, brýle atd... Líbilo se mi, že informace byly podávány tak, že si člověk nepřišel nijak zahlcený, přesto se toho spoustu dozvěděl. Nové pro mě byly asi hlavně žárovky. Máte příjemný hlas, který webinářem krásně provázel.
👉🏻 I když už jsem nějaké informace o vlivu modrého světla měla nastudované z internetu, přihlásila jsem se na webinář, abych získala nové informace nebo i pohled od odborníka. A dobře jsem udělala. V přednášce paní Danielová velmi mile, lidsky, ale přitom odborně předala spoustu důležitých informací o vlivu modrého světla na náš spánek i zdraví. Bylo super, že poskytla také způsob, jak škodlivé vlivy snížit a zmírnit jejich dopady na náš organismus. Jsem moc ráda, že jsem se tohoto webináře mohla zúčastnit a mohu novými poznatky zlepšit spánek a zdraví sobě i svým blízkým.

Cena: 250 Kč

Koupit webinář