Bachovy esence – mixy

NABÍDKA HOTOVÝCH BACHOVÝCH ESENCÍ PRO RŮZNÉ ŽIVOTNÍ SITUACE.
Už několik let míchám esence na míru podle konkrétních potíží na základě rozboru, rozhovoru. Je to nejlepší způsob jak zacílit přesně. Vyhýbala jsem  se už hotovým mixům, protože vybírání podle názvu nemusí odpovídat potížím.
Někdy je třeba jít více do hloubky.
Přesto se mě často ptáte na hotové lahvičky, ne vždy máte možnost déle čekat.
Proto jsem připravila mixy na základě několikaletých zkušeností.
Pro koho jsou určené?
* Pro toho, kdo nechce čekat na rozbor
* Pro toho, kdo nemá sílu se nořit do svých pocitů a emocí, kdo nechce odhalovat své nitro a chce si vyzkoušet bachovky
* Pro toho, kdo se v popisu najde a nemůže zrovna platit plnou cenu za konzultaci.
Cena lahvičky je 200,-, poštovné 65,-
Míchám do praktické plastové bralenky.
Odesílám v bublinkové obálce.
Za příplatek 50,- je možné namíchat do skleněné lahvičky s kapátkem, poté odesílám jako balíček.
Také je možnost odeslání přes Zásilkovnu, odesílám cca 1-2x týdně
Návod k užívání zasílám elektronicky.

OBJEDNÁVEJTE ZDE

 

 

Jeden z nejoblíbenějších a nejúčinnějších mixů. Pomáhá zlepšovat usínání i průběh spánku dětí i dospělých. U dětí ho nejčastěji využívám u neklidného a mělkého spánku, růstu zubů, nemocí i nočních děsů. Má široké využití a rychlý účinek.

 

 

 

Tento mix pomůže zejména dětem, při nástupu do školy a školky. Podpoří i dospělé v nových náročných životních situacích – stěhování, svatba, nové zaměstnání. Vstup do školky je často náročný pro dítě i rodiče a bývá doprovázen emocemi. Esence tyto emoce pomohou ujasnit, zklidnit, odžít jinak a vidět vše jasněji. Vnímejte prosím své děti, sledujte jejich reakce, gesta, ptejte se na strachy. To, že se od vás nechtějí vzdálit je známkou pevné vazby. Může to být akcentované i nějakým zážitkem z oddělení, pak je vhodné to řešit více do hloubky, aby se dítě znovu netraumatizovalo. Rodiče, nebojte se říkat ne, pokud cítíte, že dítě není připravené. Není to ostuda, nechat si dítě doma. Každý postupně dospívá k osamostatňování svým tempem. Pokud máte pocit, že se o dítě více bojíte, nemáte asertivitu se na něj postavit nebo jste nejistí a nerozhodní, potom nabízím namíchání esencí na míru.

 

 

Protože vnímám aktuální situaci, stres, strach z toho co bude a strach o dítě u těhotných žen, rozhodla jsem se nabídnout už hotový mix esencí, se kterým mám dobré zkušenosti. Pomáhá zklidnit úzkosti, odblokuje strachy a také funguje jako přirozené vyvolání porodu, pokud je čas. U těhotných žen je velký tlak na čas, aby se vše stihlo, proto je běžně beru přednostně a toto vše urychlí.

 

 

Nabízím Vám další předchystanou směs bachových esencí na podporu truchlení při odchodu blízkého člena rodiny i po potratu. Truchlení je důležitá součást procesu loučení a ne vždy je podpořena okolím. Po mé osobní zkušenosti z nemocnice vím, že tomuto tématu se lidé vyhýbají často z nejistoty, protože neví, co říci. Směs vám pomůže urovnat si myšlenky, nemít zatmění, dostat se z fáze šoku a uvolnit smutek. Esence Vám pomůže projít všemi fázemi až k finálnímu smíření.